logo

درباره ما

مجموعه آژانس مدلین از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه تیک آبی پلتفرم ها و درج خبرهای جهانی شروعبه کار کرد ، این آژانس تا کنون با انجام بیش از 1500 وریفای اکانت های مختلف در تمام پلتفرم ها توانسته اولین مجموعه در زمینه وریفای در سطح جهانی باشد و بیش از 30 درصد از مشتری های این مجموعه آرتیستها و برند های خارج از کشور می باشند ما توانسته ایم اعتماد بسیاری از مخاطبان را در زمینه وریفای و شهرت جهانی بدست بیاوریم و این باعث افتخار مجموعه جهانی مدلین باشد.

بیشتر ...

ارتباط با ما

  • (021) 22347651
  • info@medellin.ir

انتشار اخبار خارجی

با توجه به اینکه بیش از نیمی از اخبار و رویداد های جهانی که به صورت اخبار در سایت ها و شبکه های مجازی قرار می گیرند، به زبان انگلیسی هستند، تعامل بین موتور های جستجوگر همچون گوگل و شرکت ها بسیار بهتر و راحت تر انجام می شود. بنابراین انتشار اخبار خارجی یا انتشار رپورتاژ خارجی تاثیر بسیار زیادی در دیده شدن جهانی سایت یا شبکه شما خواهد داشت که نتیجه آن رشد، پیشرفت و بهتر دیده شدن مجموعه خواهد بود. بر همین اساس یکی از روش های بالا بردن سطح کیفی مشاغل شما و بهتر دیده شدن خدماتی که ارائه می دهید، استفاده از خدمات انتشار اخبار خارجی آژانس مدلین می باشد.


نقش انتشار اخبار خارجی بر روی ارتقای سئو وبسایت

یکی از مهم ترین موارد در افزایش رتبه سئو در موتور های جستجوگر همچون گوگل، بک لینک ها می باشد. هرچه تعداد بک لینک های با کیفیت افزایش یابد، طبیعتا نتیجه سئو بسیار بهتر خواهد بود. با انتشار اخبار خارجی و با توجه به تعداد زیاد انگلیسی زبان در جهان، طبیعتا می توان شاهد رونق کسب و کار به خصوص حرفه هایی که به صورت مستقیم دارای تعامل با کشورهای خارجی هستند، بود. در واقع با استفاده از روش هایی همچون انتشار رپورتاژ خارجی در وبسایت ها و استفاده از بک لینک های مفید در محتوای آن ها می توان شاهد افزایش بازدید شما در سطح بین المللی بود.


لازم به ذکر است چنانچه آشنایی لازم نسبت به سئو وجود نداشته باشد و بدون هیچ گونه علمی نسبت به این موضوع اقدام به انتشار اخبار خارجی در وبسایت های معتبر نمایید، هر چقدر هم محتوای اخبار با کیفیت باشد، شاهد نتیجه مطلوبی نخواهیم بود.

انتشار اخبار خارجی


انتخاب رسانه ها جهت انتشار رپورتاژ خارجی

یکی از وظایف اصلی آژانس مدلین علاوه بر انتشار اخبار خارجی، مشاوره و راهنمایی در زمینه انتخاب رسانه هایی است که با قرار دادن محتوای خود در آن ها بتوان اقدام به افزایش بازدید و آشنایی بیشتر دیگران با مجموعه و حرفه شما نمود.


آژانس مدلین تنها مجموعه ای است که با اکثر وب سایت های خارجی همکاری نموده و قادر به درج اخبار و رپورتاژهای خبری در مطرح ترین وب سایت های دنیا و در زمینه های مختلف می باشد.برای جهانی شدن با ما در ارتباط باشید.


انتخاب رسانه خارجی مناسب و پر بازدید شامل نکات و خصوصیاتی از جمله انتخاب دامنه های پر بازدید و پر مخاطب (بهترین وبسایت ها از نظر بازدید مخاطب)، انجام اصولی و استاندارد قوانین وضع شده توسط موتور های جستجو گر توسط وبسایت (مدیریت قوی تیم اجرایی سایت)، شناسایی مخاطبین مورد نظر شما در راستای حرفه ای که به انجام آن می پردازید و انتشار اخبار خارجی مرتبط با حوزه تخصصی خود و مخاطب، تعامل و ارتباط محتوا با وبسایتی که قصد انتشار رپورتاژ خارجی در آن را دارید و... از جمله موارد مهمی است که در انتخاب رسانه مورد نظر خود باید به آن ها توجه نمود.


تعداد انتشار رپورتاژ خارجی چقدر باشد؟

این موضوع به طور کامل بستگی به نیاز مجموعه شما دارد. آژانس مدلین با ارائه مشاوره در زمینه انتشار اخبار خارجی می توان بهترین میزان خبر را برای مجموعه شما بررسی و آنالیز نماید تا نتیجه نهایی به نحو مورد نظر و مطلوب صورت پذیرد. البته بودجه مجموعه شما هم نقش مهمی در زمینه تعداد انتشار خبر خارجی ایفا می کند.


موضوع و محتوای اخبار چه چیزهایی باید باشد؟

یکی از مواردی که برای انتخاب موضوع اخبار و انتشار رپورتاژ خارجی باید به آن دقت کرد، پرهیز از ارائه مطالبی است که خواننده با خواندن آن جنبه تبلیغات آن را متصور می شود. در صورت بروز ارائه چنین محتواهایی قطعا مخاطب از خواندن مطلب صرف نظر می کند.


علاوه بر این ارائه محتوای متناسب با وبسایتی که در آن اقدام به انتشار اخبار خارجی نموده اید برای خواندن مطلب توسط مخاطب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین در قدم بعدی محتوای شما باید به گونه ای نوشته شده باشد که مخاطب جذب مطلب شده و بک لینک های قرار داده شده در آن متناسب با نیاز مخاطب جهت دیده شدن باشد.


نکته دیگری که در خصوص موضوع و محتوای انتشار اخبار خارجی باید به آن توجه کرد این است که بر اساس اینکه چه نوع مطالبی قرار است نوشته شود، راحتی بیان در آن ها دیده شود. این بدان معناست که با توجه به دیده شدن مطالب توسط اقشار مختلف، بهتر است با لحنی ساده نوشته شود تا اقشار مختلفی بتوانند بدون مشکل از آن استفاده نمایند.


از دیگر موارد مهم در انتشار خبر یا انتشار رپورتاژ خارجی، استفاده از مطالب جدید و یونیک می باشد. قطعا محتوایی که بیننده در وبسایت های مختلف اقدام به مطالعه آن نموده است، جذابیتی برای خواندن دوباره ندارد. این موضوع در روند انجام سئو نیز سبب آسیب جدی و عقب افتادن از سایر رقبا می شود. آژانس مدلین با ساخت و انتشار اخبار خارجی به صورت کاملا یونیک و تمرکز بر روی دیده شدن محتوای شما اقدام به این کار می نماید.


زبان به کار رفته در خبر نیز جز موارد دیگری است که می تواند در ارتباط با محتوای حرفه شما باشد. ممکن است حرفه شما مخاطبین خاص از کشوری را داشته باشد که با زبانی غیر از انگلیسی صحبت می کنند. بنابراین انتشار رپورتاژ خارجی با زبان متناسب با حرفه شما می تواند به دیده شدن محتوای کاری شما کمک شایانی نماید.

انتشار رپورتاژ خارجی


مخاطب خدمات انتشار اخبار خارجی چه کسانی هستند؟

✔ مشاغلی که به صورت مستقیم کسب و کار آن ها با کشورهای خارجی زبان گره خورده است.

✔ مخاطبین کسب و کار شما غیر ایرانی هستند.

✔ برند هایی که قصد دارند کسب و کار خود را به سایر کشورهای جهان معرفی نمایند و وارد تجارت بین المللی شوند.

✔ مجموعه هایی که به صورت چند زبانه در رسانه ها مشغول به فعالیت هستند.

✔ جذب مخاطبین خارجی زبان با انتشار اخبار خارجی در وبسایت

✔ و...


اهمیت لینک و بک لینک ها در انتشار اخبار خارجی

همانطور که گفته شد، بخش ویژه ای از حصول نتیجه موفقیت آمیز در انتشار اخبار خارجی، بک لینک هایی است که در محتوای اخبار یا رپورتاژ می بایست قرار گیرد. اینکه چه لینک هایی پر بازدید تر خواهد شد کاملا در راستای اهداف استراتژیک مجموعه شما خواهد بود. حال محتوای این لینک ها می تواند به خدمات شما ااشاره نماید و یا به بررسی مقاله ای خاص و یونیک اشاره داشته باشد که با موضوع انتشار اخبار خارجی مطابقت داشته باشد.


برای بهتر دیده شدن وبسایتی که لینک های آن را در محتوای انتشار رپورتاژ خارجی قرار می دهید، سعی کنید اهداف یا خدمات گوناگونی را توسط آن به مخاطب معرفی نموده تا جذابیت آن برای خواننده افزایش یابد و نتیجه بهتری در سئو و همچنین تعامل مخاطب با مجموعه شما صورت گیرد.


با توجه به اینکه زندگی امروزی بیشتر به سمت دنیای مجازی در حال حرکت است، انتشار اخبار خارجی یکی از بهترین راه ها برای افزایش اعتبار و دیده شدن مشاغل شما در سطح بین المللی می باشد. اگر دارای کسب و کار و تجارت در سطح بین المللی هستید و یا قصد برند سازی و دیده شدن کسب و کار خود در سطح جهانی را داشته باشید، انتشار رپورتاژ خارجی یکی از بهترین راه های تعامل شما با سایر کشورها خواهد بود. جهت مشاوره و راهنمایی در این زمینه و یا اطلاع از هزینه انتشار اخبار خارجی می توانید با کارشناسان ما در آژانس مدلین در ارتباط باشید.