logo

درباره ما

مجموعه آژانس مدلین از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه تیک آبی پلتفرم ها و درج خبرهای جهانی شروعبه کار کرد ، این آژانس تا کنون با انجام بیش از 1500 وریفای اکانت های مختلف در تمام پلتفرم ها توانسته اولین مجموعه در زمینه وریفای در سطح جهانی باشد و بیش از 30 درصد از مشتری های این مجموعه آرتیستها و برند های خارج از کشور می باشند ما توانسته ایم اعتماد بسیاری از مخاطبان را در زمینه وریفای و شهرت جهانی بدست بیاوریم و این باعث افتخار مجموعه جهانی مدلین باشد.

بیشتر ...

ارتباط با ما

  • (021) 22347651
  • info@medellin.ir

سوالات متداول

FAQ

سوالات متداول

برای ساخت ویکی پدیا چه پیش نیازهایی لازم است؟

ویکی پدیا به عنوان بزرگترین کتابخانه دنیا شناخته میشود،و برای ساخت صفحه ویکی پدیا اشخاص و برند ها نیاز است که حداقل چندین خبر مهم در سایت های رتبه بالا و معتبر منتشر شده باشد ،تنها مجموعه ای که در منطقه خاورمیانه این دسترسی ها و اوسرپروفایل های خبری را دارد ،تنها آژانس مِدِلین است.

ثبت موزیک جهانی چه خصوصیت هایی دارد؟

موزیسین ها و نوازنده ها برای اینکه ثابت کنند یک خواننده و نوازنده هستند باید آثار خودشان را قبل از اینکه در سایت های پخش موزیک منتشر کنند ،باید آنهارا به ثبت برسانند که آژانس مِدِلین این کار را به راحتی انجام میدهد،و یکی از خصوصیت های مهم این کار نقد کردن حق استریم آن موزیک ها هستند،که ما به عنوان لیبل و داشتن پنل خصوصی ثبت موزیک،میتوانیم درآمد تک تک موزیک ها را از پلتفرم های پخش (مثل:اسپاتیفای ،اپل موزیک ،آمازون موزیک ،یوتیوب موزیک و...) را برای آرتیست نقد کنیم.

پیش نیازهای وریفای در چنل و گروه تلگرام چه مواردی هستند؟

برای وریفای شدن چنل و یا گروه تلگرام،باید ۲ تا از این پلتفرم ها وریفای باشند،(تیک تاک ،اینستاگرام ،فیسبوک ،یوتیوب ،توییتر ،وی کی ،اسنپ چت) و داشتن حداقل ۵ تا سایت خبری بدون تگ رپورتاژ

پیش نیازهای تیک آبی اینستاگرام چیا هستش؟

1- داشتن گوگل نالج برای اشخاص و گوگل بیزینس برای برند ها

2- داشتن چندین، اخبار جهانی بدون تگ رپورتاژ (داخل سایت هایی که مورد تایید پلتفرم ها هستند)

3-وریفای بودن حداقل ۳ پلتفرم معتبر مثل :یوتیوب،توییتر،تلگرام و...

هزینه تیک آبی اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تیک آبی (اصلی) اینستاگرام بستگی به رزومه جهانی داخل گوگل داره،که هزینه صفر تا صد رزومه هر کتگوری متغیر است.

خرید تیک متاوریفای اینستاگرام و فیسبوک چگونه انجام میشود؟

با توجه به اینکه شرکت متا(اینستاگرام و فیسبوک) ۷ تا کشور را در وِیت لیست خود قرار نداده اند که متاسفانه ایران هم جزو این ۷ کشور است،یا باید اکانت هایی که اکانت بیس آنها خارج از این ۷ کشور ها است ،خریداری شوند و با اطلاعات مشتری وریفای شوند،و یا باید اکانت های خود را به دست مجموعه مِدِلین بسپارید تا آنها با لاگین کردن این اکانت ها در پنل پارتنری خود،در مدت ۱ ماه اکانت بیس را تغییر دهد و تیک را فعال کنند.

ساخت گوگل نالج(گوگل گراف دانش چگونه انجام میشود؟

۲ مدل گوگل نالج وجود دارد که  یک مدل آن بعد از گذشت چند ماه حذف میشود،ولی مجموعه مِدِلین با ثبت آثار به نام صاحب اثر گوگل نالج را میسازد و در این مدل،گوگل گراف دانش حذف نمیشود

چگونه پیج اینستاگرام ما و پست های آن پیج به اکسپلور راه پیدا کند؟

مجموعه مدلین چندین سال است که به عنوان تنها نماینده اینستاگرام در خاورمیانه فعالیت میکند،با توجه به مِتود اکسپلور که این مجموعه از باگ های اینستاگرام جمع آوری کرده است،ابتدا سیگنال محتوای پیج شمارا به اینستاگرام ارسال میکند ،سپس با توجه به سیگنال دهی درست،اکسپلور پیج شما را پاکسازی میکند و با توجه به تعامل بالا با همکارهای شما پست هایتان را به اکسپلور میفرستد.

هزینه امنیت اینستاگرام چقدر است؟

امنیت اینستاگرام ۲ بخش است،یک بخش آن تنظیمات و دسترسی درست اکانت است و دومین بخش آن کلمات و محتواهایی است که نباید از آنها در اینستاگرام استفاده کرد،که با توجه به پکیج اکسپلور اینستاگرام،مجموعه مِدِلین در کنار این پکیج به رایگان امنیت پیج های شمارا تضمین میکند.

انتشار اخبار داخلی و خارجی توسط مجموعه مِدِلین چگونه انجام میشود؟

این مجموعه با فعالیت زیاد و داشتن اوسرپروفایل های خبری از ۶۷۰ سایت مطرح خارجی مثل یاهو ، فوربز و... به صورت مستقیم خبرهای شمارا در سایت هایی که مدنظر دارید انجام میدهد.و این امکان را به شما میدهد که هر متن و عکسی که مدنظر دارید را در آن سایت بدون تگ رپورتاژ منتشر کند.با داشتن دسترسی بیش از ۱۴ سایت داخلی،مثل ایرنا،ایسنا،رکنا و... و حتی روزنامه ها و مجلات ،انتشار اخبار داخلی بدون تگ رپورتاژ هم انجام میشود.