logo

درباره ما

مجموعه آژانس مدلین از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه تیک آبی پلتفرم ها و درج خبرهای جهانی شروعبه کار کرد ، این آژانس تا کنون با انجام بیش از 1500 وریفای اکانت های مختلف در تمام پلتفرم ها توانسته اولین مجموعه در زمینه وریفای در سطح جهانی باشد و بیش از 30 درصد از مشتری های این مجموعه آرتیستها و برند های خارج از کشور می باشند ما توانسته ایم اعتماد بسیاری از مخاطبان را در زمینه وریفای و شهرت جهانی بدست بیاوریم و این باعث افتخار مجموعه جهانی مدلین باشد.

بیشتر ...

ارتباط با ما

  • (021) 22347651
  • info@medellin.ir

دانستنی ها

بهبود کسب و کار آنلاین با اتصال واتساپ بیزینس به اینستاگرام

بهبود کسب و کار آنلاین با اتصال واتساپ بیزینس به اینستاگرام

شرکت متا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های حوزه شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد که امروزه کاربران بسیار زیادی از این شبکه ها برای کسب و کار های خود استفاده می کنند. امروزه بسیاری از افراد به منظور نمایش کسب و کار خود، در اینستاگرام فعالیت دارند و با استفاده از این شبکه اجتماعی از طریق روش های گوناگون همچون تبلیغات اینستاگرام

روش های درآمدزایی از طریق اسپاتیفای

روش های درآمدزایی از طریق اسپاتیفای

سرویس استریم اسپاتیفای از جمله محبوب ترین سرویس های انتشار و پخش موسیقی در دنیا می باشد که اکثر ناشران موسیقی و یا پادکست، تولیدات خود را در آن ارائه و اقدام به ثبت موزیک خود در این فضا نمایند و کاربر تنها با پرداخت مبلغ ناچیزی توانایی دسترسی کامل به آن ها را خواهد داشت. این سرویس علاوه بر درآمدزایی برای

قوانین و محدودیت های اینستاگرام آپدیت 2024

قوانین و محدودیت های اینستاگرام آپدیت 2024

پلتفرم اینستاگرام امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و جهان شناخته می شود که میلیون ها کاربر روزانه از آن استفاده می کنند. یکی از عوامل پر طرفدار بودن این شبکه اجتماعی، ایجاد اشتغال و راه اندازی کسب و کار های مختلفی است که افراد می توانند به واسطه این پلتفرم ایجاد و از این طریق در حوزه مورد علاقه خود اقدام به درآمد زایی نمایند.

5 موسیقی محبوب در پلتفرم اسپاتیفای

5 موسیقی محبوب در پلتفرم اسپاتیفای

در این مقاله قصد داریم به 5 موسیقی که جایگاه برترین و محبوب ترین موسیقی تا پایان سال 2023 را بر اساس شنیده شدن در این پلتفرم دارند معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

بهترین روش ها برای تبلیغ در اینستاگرام

بهترین روش ها برای تبلیغ در اینستاگرام

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از کسب و کارها فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام انجام می دهند، برای توسعه و رونق کسب و کار خود نیازمند ارائه تبلیغات حرفه خود می باشند. علاوه بر این با توجه به اینکه امروزه استفاده از اینستاگرام به عنوان مهم ترین شبکه اجتماعی در کشورمان سبب شده است شاهد اقشار مختلفی از جامعه در این شبکه اجتماعی باشیم که به سبب آن انجام تبلیغات اینستاگرام می تواند تاثیر بسیار زیادی در رشد و پیشرفت حرفه شما داشته باشد

ترفند های افزایش بازدید در اینستاگرام

ترفند های افزایش بازدید در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین پلتفرم ها برای ارائه پیشرفت در کسب و کارها محسوب می شود. امروزه بسیاری از افراد و یا حتی شرکت ها برای بهتر دیده شدن خدمات یا تولیدات خود از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند. چنانچه بتوان با استفاده از راهکارهای اصولی همچون تبلیغات اینستاگرام اقدام به افزایش بازدید مخاطبان در اینستاگرام شد، می توان در مدت زمان کوتاهی شاهد رونق کسب و کار از طریق اینستاگرام بود.

معرفی پلتفرم پخش موسیقی اسپاتیفای

معرفی پلتفرم پخش موسیقی اسپاتیفای

گوش دادن به موسیقی یکی از بهترین سرگرمی ها در دنیای امروزی محسوب می شود. با توجه به اینکه به طور روزانه هزاران موسیقی جدید در ژانر های مختلف روانه بازار می شود، نیاز به یک منبع کامل از تمامی موزیک ها چه قدیمی و چه جدید می باشد که بتوان دسترسی کاملی به موسیقی دلخواه خود داشت.

در صورت هک شدن اینستاگرام چه کار کنیم ؟

در صورت هک شدن اینستاگرام چه کار کنیم ؟

یکی از اتفاقات ناخوشایندی که ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد، هک شدن اینستاگرام می باشد. این موضوع به خصوص برای افرادی که دارای کسب و کار و دنبال کنندگان زیادی در صفحه خود هستند بسیار بدتر هم می شود. به همین دلیل قبل از بروز چنین اتفاقاتی می بایست امنیت اینستاگرام خود را افزایش دهیم تا انجام این کار برای افراد سود جو غیر ممکن شود.

از کجا بفهمیم اینستاگرام ما هک شده است؟

از کجا بفهمیم اینستاگرام ما هک شده است؟

زمانی بود که تنها کاری که در اینستاگرام خود انجام می دادید این بود که فید خود را اسکرول کنید، صفحات جدید را در Explore کشف کنید و یا فیلترهای عالی برای استفاده تصاویر پیدا کنید. امروزه هنوز هم می توانید همه این کارها را انجام دهید، اما باید امنیت اینستاگرام خود را در اولویت اول قرار دهید، به خصوص اگر دارای کسب و کار و یا حرفه ای در این فضای مجازی هستید و می خواهید حساب اینستاگرام خود را حفظ کنید.

دلایل اهمیت دریافت تیک آبی اینستاگرام

دلایل اهمیت دریافت تیک آبی اینستاگرام

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از حرفه ها و مشاغل به شکل مجازی و در شبکه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام کسب و کار خود را انجام می دهند، یادگیری استفاده صحیح از چنین شبکه هایی و درآمد زایی از طریق آن ها می تواند سبب موفقیت ما در کسب و کار مورد نظر شود. تیک آبی اینستاگرام یکی از مهم ترین ویژگی های این شبکه اجتماعی است که با دریافت آن می توان در کار و حرفه خود به موفقیت رسید.

معرفی بهترین سرویس های ثبت و پخش موسیقی

معرفی بهترین سرویس های ثبت و پخش موسیقی

در گذشته دسترسی به موزیک محدود به وسایل فیزیکی همچون نوار کاست، CD و... بود که نسبت به امروزی روند پخش و انتشار آن ها نیز دردسرهای مختلفی داشت. اما امروزه به لطف پلتفرم های جهانی علاوه بر دسترسی ساده تر، روند ثبت موزیک بسیار آسان تر از گذشته شده است. این نوع پلتفرم ها که دارای محدوده جغرافیایی خاصی نیست به سرویس های استریم موزیک معروف هستند.