logo

درباره ما

مجموعه آژانس مدلین از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه تیک آبی پلتفرم ها و درج خبرهای جهانی شروعبه کار کرد ، این آژانس تا کنون با انجام بیش از 1500 وریفای اکانت های مختلف در تمام پلتفرم ها توانسته اولین مجموعه در زمینه وریفای در سطح جهانی باشد و بیش از 30 درصد از مشتری های این مجموعه آرتیستها و برند های خارج از کشور می باشند ما توانسته ایم اعتماد بسیاری از مخاطبان را در زمینه وریفای و شهرت جهانی بدست بیاوریم و این باعث افتخار مجموعه جهانی مدلین باشد.

بیشتر ...

ارتباط با ما

  • (021) 22347651
  • info@medellin.ir

امنیت اکانت های اینستاگرام

با توجه به اینکه فضای مجازی به عنوان یکی از مهم ترین محیط های کسب و کار در دنیای امروزی محسوب می شود، از ابعاد گوناگون دارای اهمیت می باشد. اینستاگرام به عنوان یکی از مهم ترین محیط های فضای مجازی به منظور کسب کار در کشور است که بسیاری از مشاغل در این شبکه اجتماعی شروع به کار می نمایند. بر همین اساس حفظ امنیت اینستاگرام و امنیت پیچ در برابر هک شدن بسیار مهم است. یکی از خدمات ارائه شده توسط آژانس مدلین، ارائه راهکارها و انجام اقدامات لازم جهت امنیت اینستاگرام و صفحات شما در این شبکه اجتماعی می باشد.


هکرها، سازنده های صفحات فیک و کامنت های توهین آمیز آن ها، پیغام های ناخواسته و…. از فاکتورهای مهمی هستند که باعث نا امن شدن فضای اینستاگرام شما می شوند. اگر شما هم از این موضوع رنج می برید، نگران نباشید؛ ما در آژانس مدلین بابت این موضوع به شما کمک خواهیم نمود.

امنیت پیچ اینستاگرام به چه معناست؟

امروزه با استفاده از اقدامات خاصی که می توان برای پیچ های اینستاگرامی فراهم کرد، می توان اکانت ها و پیچ های اینستاگرامی را در برابر بسیاری از مسائل حفظ نمود. تصور کنید کسب و کار بزرگی را به وسیله یک پیچ اینستاگرامی به راه انداخته اید و برای انجام این کار تلاش بی وقفه ای انجام داده اید. حال که به انتظار نتیجه و ثمره آن برای درآمدزایی از طریق آن هستید، در کسری از ثانیه متوجه هک شدن پیچ خود می شوید و تمام نتیجه تلاشتان در کسری از ثانیه از بین می رود.


حال متوجه اهمیت امنیت اینستاگرام و اکانت خود در این فضای مجازی خواهید شد. با توجه به مشکلات مختلفی که امروزه ممکن است برای پیچ ها به خصوص صفحات پر بازدید رخ دهد، می بایست اقدامات لازم جهت امنیت اینستاگرام خود را با استفاده از راهکارهای مختلف پیش از بروز آن ها، انجام داد.


حفاظت از عکس ها و راه های ارتباطی همچون شماره تلفن، ایمیل و... در پیچ های شخصی، جلوگیری از در دسترس قرار گرفتن و پیدا کردن رمز عبور پیچ اینستاگرام، خرابکاری هایی همچون مزاحمت ها، فحاشی و ناسزا، تهدید و... همگی مواردی هستند که همچون حفظ امنیت منزل باید در فضای مجازی در نظر گرفت. امنیت اینستاگرام با استفاده از راهکارهایی پیچ شما را در برابر تمامی این موارد حفظ خواهد نمود.


جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص امنیت اینستاگرام و ترفند ها و روش های این کار می توانید با کارشناسان ما در آژانس مدلین در ارتباط باشید.