logo

درباره ما

مجموعه آژانس مدلین از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه تیک آبی پلتفرم ها و درج خبرهای جهانی شروعبه کار کرد ، این آژانس تا کنون با انجام بیش از 1500 وریفای اکانت های مختلف در تمام پلتفرم ها توانسته اولین مجموعه در زمینه وریفای در سطح جهانی باشد و بیش از 30 درصد از مشتری های این مجموعه آرتیستها و برند های خارج از کشور می باشند ما توانسته ایم اعتماد بسیاری از مخاطبان را در زمینه وریفای و شهرت جهانی بدست بیاوریم و این باعث افتخار مجموعه جهانی مدلین باشد.

بیشتر ...

ارتباط با ما

  • (021) 22347651
  • info@medellin.ir

تبلیغات اینستاگرام

با توجه به افزایش همه روزه کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام، می توان گفت برای انجام تبلیغات با بالاترین میزان بازدهی، تبلیغات اینستاگرام یکی از بهترین روش ها محسوب می شود. به دلیل بازدید همه روزه کاربران از صفحات و همچنین دنبال کنندگان خود، انجام تبلیغات بدین روش می تواند فرصتی مناسب برای دیده شدن شما و خدماتی که ارائه می دهید باشد. ما در آژانس مدلین با استفاده از شیوه های نوین تبلیغ در اینستاگرام قادر به رشد سریع کسب و کار شما، برند سازی و در نتیجه افزایش درآمد خواهیم بود.


چرا در اینستاگرام تبلیغ کنیم؟

به دلیل استقبال بسیار زیادی که در ایران از شبکه اجتماعی اینستاگرام طی 10 سال گذشته شده است، امروزه شاهد بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی فعال در این شبکه اجتماعی هستیم. بر همین اساس می توان گفت انجام تبلیغات اینستاگرام فرصت مناسبی برای دیده شدن شما خواهد بود. سرویس تبلیغات در اینستاگرام آژانس مدلین شامل کلیه روش ها از قبیل ساخت کلیپ های تبلیغاتی، زمان ارائه تبلیغات، پیدا کردن اکانت های پر بازدید برای ارئه و پخش تبلیغات اینستاگرام و... می باشد. همچنین با استفاده از این دسته از خدمات تیم آژانس مدلین می توان اقدام به ایجاد کمپین های تبلیغات اینستاگرام نمود تا روند بازدید و برند سازی به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.


تیم تبلیغات آژآنس مدلین با همکاری بیش از 200 اینفلوئنسر و 600 صفحه فعال و پر بازده در اینستاگرام قادر به افزایش سرعت رشد کسب و کار شما با استفاده از تبلیغات اینستاگرام خواهد بود.

با توجه به اینکه عمده کاربران اینستاگرام افرادی با بازه سنی 19 تا 29 سال هستند، ارائه تبلیغات اثر بخش برای برند سازی مشاغل و خدمات آن ها می تواند جز بهترین روش های تبلیغاتی محسوب شود. انجام این کار با استفاده از روش های کاربر پسند و با استفاده از تولید محتوای جذاب انجام می شود که سبب جذب مخاطب خواهد شد. بنابراین می توان گفت شما به راحتی می توانید جامعه هدف خود را در چنین محیطی پیدا کرده و اقدام به ایجاد تعامل از طریق تبلیغات اینستاگرام نمایید.

تبلیغات اینستاگرام


انجام تبلیغات اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

انجام تبلیغات در صفحات مرتبط با کسب و کار شما یکی از مهم ترین مزیت های تبلیغ در اینستاگرام محسوب می شود. ما در آژانس مدلین لیست کامل و طبقه بندی شده ای از انواع صفحات پر بازدید را در اختیار داریم تا بر اساس حرفه و خدماتی که ارائه می دهید، تبلیغات اینستاگرام را انجام دهیم.


یکی دیگر از مزایای انجام تبلیغات اینستاگرام انتخاب بهترین صفحات از نظر بازدید و تعامل مخاطب می باشد. این بدان معناست که شما می توانید بر اساس نیاز تبلیغات اینستاگرام خود را در پیچ های مد نظر خود قرار دهید. ما در آژانس مدلین فاکتورهای مختلفی از این پیچ ها را از قبیل هزینه قرار دادن تبلیغ، آمار تعامل و بازدید پیچ مد نظر و... را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بر اساس نیاز خود اقدام به انتخاب صفحات دلخواه جهت تبلیغات اینستاگرام نمایید.


اگر تا به حال اقدام به دادن تبلیغات به صفحات یا اینفلوئنسرها کرده باشید، حتما با پروسه های زمان بر و خسته کننده آن روبرو شده اید. تیم تبلیغات اینستاگرام ما در آژانس مدلین با بر عهده گرفته کلیه مراحل و امور ارائه تبلیغات از قبیل هماهنگی و ارتباط با صفحات را بر عهده می گیرد تا به کمک تجربه طولانی مدت خود در این زمینه، اجرای تبلیغات اینستاگرام شما در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هیچ دردسری محقق گردد. علاوه بر این انجام امور پیگیری بعد از ارائه تبلیغات به صفحات همچون زمان انتشار و یا عدم مشکل در محتوای تبلیغات به صورت کامل بر اساس تیم پشتیبانی خواهد بود تا خیال شما از انجام صحیح و اصولی کار راحت شود.


سایر مزیت های انجام تبلیغات در اینستاگرام

✔ هزینه تبلیغات اینستاگرام به مراتب پایین تر از سایر روش های تبلیغاتی می باشد.

✔ جذب دنبال کنندگان جدید

✔ تاثیرگذاری بیشتر محتوا با استفاده از خلاقیت های بصری در ساخت تبلیغات

✔ در اختیار داشتن طیف وسیعی از مخاطبین در اینستاگرام با قابلیت اجرا به صورت فراگیر و گسترده

✔ قابلیت بررسی میزان تاثیرگذاری تبلیغات اینستاگرام بر اساس آمار و ارقام

✔ باز بودن دست برای تولید محتوا با اشکال و فرم های مختلف

✔ و...


انواع پکیج های تبلیغات در اینستاگرام

برای انجام تبلیغات اینستاگرام شما می توانید تبلیغ خود را به روش های مختلفی در صفحات قرار دهید. هریک از این روش ها دارای تکنیک ها و مزایای مختلفی است که بر اساس نیاز می توان اقدام به انتخاب آن ها نمود. به طور مثال به منظور دیده شدن بیشتر خدمات و برند سازی انتخاب پکیج تبلیغات بازدیدی اینستاگرام گزینه ایده آلی محسوب می شود. با استفاده از این روش شما می توانید تبلیغ خود را در صفحاتی با دنبال کننده بالا قرار دهید و هزینه نهایی آن را بر اساس بازدید تبلیغات خود پرداخت نمایید.


یکی دیگر از روش های تبلیغ در اینستاگرام به صورت تعرفه ای می باشد. در این روش می توانید تبلیغ خود را در صفحات مد نظر خود به صورت پست یا استوری قرار دهید. صفحات گوناگونی برای پخش تبلیغات وجود دارند که بر اساس بازدید این صفحات، تعرفه هریک از آن ها متفاوت می باشد. بنابراین شما می توانید متناسب با بودجه ای که برای تبلیغات اینستاگرام در نظر گرفته اید، صفحه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. مشاورین ما در آژانس مدلین همواره در این مسیر همراه شما خواهند بود تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید.


پخش تبلیغات توسط افراد معروف و تاثیر گذار یا همان اینفلوئنسر ها با توجه به صفحات پر بازدید با تعداد فالوور بالایی که دارند یکی دیگر از روش های ایده آل به منظور تبلیغات اینستاگرام می باشد. با استفاده از این روش می توانید اقدام به انتخاب صفحه مورد نظر خود با توجه به موضوعات ارائه شده در آن صفحه و هماهنگی آن با کسب و کار خود نمایید. امروزه در اینستاگرام هزاران صفحه اینفلوئنسر با موضوعات کاری و دنبال کنندکان میلیونی وجود دارد که امور تبلیغ در اینستاگرام به این صفحات سبب دیده شدن هرچه بیشتر مشاغل و خدمات شما خواهد شد.

تبلیغات در اینستاگرام


انتخاب بهترین صفحات برای تبلیغات اینستاگرام

یکی از اصلی ترین دلایل برای انتخاب آژانس مدلین به عنوان واسط انجام تبلیغات اینستاگرام، داشتن دیتا بیش قوی از تمامی صفحات تاثیرگذار ایرانی در اینستاگرام می باشد. ما به واسطه سال ها تجربه در تبلیغات اینستاگرام، می توانیم به راحتی بهترین صفحات را بر اساس خدماتی که ارائه می هیم به شما معرفی نموده تا بیشترین بازدهی از تبلیغات در اینستاگرام را داشته باشید.


این دیتا بیس شامل کلیه اطلاعات در زمینه تعداد و جنسیت بازدید کنندگان این صفحات، حوزه تخصصی فعالیت این صفحات و کیفیت محتوای آن ها، تعداد دنبال کنندگان واقعی و میزان فعالیت و تعامل دنبال کنندگان آن ها می باشد. با استفاده از این آمار و ارقام می توان با توجه به فاکتورهای دیگر، بهترین زمان برای انجام تبلیغات در اینستاگرام را مشخص و سپس اقدام به پخش آن نمود.


تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین راه ها برای دسترسی به مخاطبان هدف است، چرا که این روز ها افراد زیادی در اینستاگرام فعالیت دارند. اگر مخاطب محصول شما، کسی است که از اینستاگرام به صورت روزمره استفاده می کند، این فرصت را از دست ندهید. در پایان اگر به دنبال یک تیم حرفه ای برای اجرای تبلیغات اینستاگرام هستید تا بدین واسطه برند سازی خود را به بهترین حالت ممکن انجام دهید، تیم حرفه ای آژانس مدلین آماده همکاری با شما می باشد. جهت مشاوره در خصوص هزینه تبلیغات اینستاگرام و یا انتخاب بهترین روش تبلیغاتی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


آژانس مدلین با همکاری بیش از 200 اینفلوئنسر و 600 صفحه فعال و پر بازده در اینستاگرام می تواند به شما در این زمینه کمک کند.