logo

درباره ما

مجموعه آژانس مدلین از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه تیک آبی پلتفرم ها و درج خبرهای جهانی شروعبه کار کرد ، این آژانس تا کنون با انجام بیش از 1500 وریفای اکانت های مختلف در تمام پلتفرم ها توانسته اولین مجموعه در زمینه وریفای در سطح جهانی باشد و بیش از 30 درصد از مشتری های این مجموعه آرتیستها و برند های خارج از کشور می باشند ما توانسته ایم اعتماد بسیاری از مخاطبان را در زمینه وریفای و شهرت جهانی بدست بیاوریم و این باعث افتخار مجموعه جهانی مدلین باشد.

بیشتر ...

ارتباط با ما

  • (021) 22347651
  • info@medellin.ir

موزیک و پادکست جهانی

پخش و انتشار موزیک ها در پلتفرم های جهانی همچون اپل موزیک، اسپاتیفای و... یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط آژانس مدلین می باشد. برای انجام این کار نیاز به ثبت موزیک به صورت قانونی است که دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. اگر حرفه شما آهنگسازی یا خوانندگی است، ثبت و پخش موزیک شما در چنین پلتفرم هایی تاثیر بسزایی در رشد و پیشرفت شما در این حرفه دارد.


آژانس مدلین با سابقه ترین آژانس در ایران برای ثبت جهانی موزیک و پادکست، آماده همکاری با هنرمندان و تولیدکنندگان محتوای صوتی است.از ثبت تا پخش سراسری موزیک در پلتفورم های جهانی نظیر اسپاتیفای و.. ما در کنار شما خواهیم بود.


ثبت موزیک با انتشار بین المللی موسیقی

امروزه بسیاری از شبکه های اجتماعی و پلتفرم های موسیقی از قانون کپی رایت تبعیت می کنند که انجام این کار سبب فراهم شدن بستری مطمئن برای افزایش فرهنگ حق کپی رایت می شود. این بدان معناست که صاحب موسیقی و آهنگساز که برای ساخت آن تلاش نموده است تا یک اثر منحصر به فرد را تولید نماید، علاوه بر درآمدزایی از طریق ثبت موزیک خود و قرار دادن آن ها در پلتفرم های جهانی، با خیال راحت بدون سرقت آثار خود می تواند در بسیاری از بستر های از قبل طراحی شده موسیقی خود را قرار دهد.


امروزه برای انجام فرایند ثبت موزیک نیاز به دستورالعمل های مختلفی می باشد که عموما برای تمامی پلتفرم ها انجام آن شبیه به هم هستند. ما در آژانس مدلین با استفاده از راهکارهای کاملا قانونی اقدام به ثبت موزیک شما در این پلتفرم ها و همچنین سایر شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام، فیس بوک، یوتیوب و... می نماییم تا علاوه بر حفظ آثار ساخته شده شما، بتوان از پخش آن درآمدزایی نمود.

ثبت موزیک


مزایای ثبت و پخش سراسری موزیک

✔ بستری برای درآمدزایی با ثبت موزیک در پلتفرم های جهانی موسیقی

✔ جلوگیری از سرقت آثار پس از پخش

✔ اخذ تیک آبی اینستاگرام پس از ثبت موزیک به عنوان خواننده تایید شده توسط این شبکه اجتماعی

✔ کلیه موارد مادی و معنوی آثار شما پس از ثبت موزیک به عنوان صاحب اثر لحاظ خواهد شد.

✔ با شناخته تر شدن موزیک در چنین پلتفرم هایی می توان بسیاری از اقدامات از جمله اخذ ویزا یا اقامت کشورها را به راحتی اخذ نمود.

✔ و...

روند ثبت موزیک در پلتفرم های خارجی

جهت نیاز به ثبت موزیک خود ابتدا می توانید با کارشناسان ما در آژانس مدلین ارتباط برقرار نمایید تا در مرحله اول هماهنگی های لازم در خصوص موزیک، کاور موزیک و مواردی از قبیل زمان مورد نظر جهت انتشار بررسی گردد. تیم کارشناسان ما پس از انجام هماهنگی ها موزیک شما را با استفاده از کد های رمز گذاری شده یا همان ISRC به صورت یک موزیک دارای کپی رایت در خواهند آورد و پس از آن با اعلام آمادگی صاحب اثر در پلتفرم های مد نظر بارگذاری می شود.


پس از انتشار و بارگذاری اثر در پلتفرم ها بر اساس قوانین هر یک از این بستر ها می بایست مدت زمان خاصی را جهت ثبت موزیک منتظر بود تا در صورت انجام قانونی و عدم هرگونه مشکل کپی رایت، موزیک در این پلتفرم ها پخش گردد. چنانچه در هیچ یک از پلتفرم های پخش سراسری موزیک ثبت نام نکرده باشید، تیم آژانس مدلین کلیه مراحل ساخت پروفایل را به صورت کاملا دقیق اجرا خواهد نمود.


انجام ثبت موزیک برای چه سرویس ها و پلتفرم هایی انجام می شود؟

اگر شما آرتیست یا آهنگساز هستید و به دنبال ثبت موزیک، پخش و تبلیغات سراسری آن در تمام دنیا هستید، تا اثر شما به صورت چشمگیری دیده شود، آژانس مدلین می تواند به شما کمک کند تا در مارکت موسیقی ایران یا سراسر جهان بدرخشید. از جمله پلتفرم هایی که می توان در آن اقدام به ثبت و پخش موزیک نمود می توان به اسپاتیفای، اپل موزیک، یوتیوب، اینستاگرام، فیس بوک، آمازون، ساند کلود، شازم، گوگل و بسیاری دیگر از پلتفرم ها اشاره کرد.

ثبت و پخش موزیک


دلیل اهمیت ثبت آثار موزیک و پخش سراسری آن

1.اولین و مهم ترین دلیل برای ثبت موزیک در پلتفرم های جهانی، ایجاد یک شناسنامه هنری برای آرتیست می باشد. این بدان معنست که موزیک ثبت شده دارای یک مالکیت حقیقی است که بدون اجازه هنرمند هیچ فرد یا نهادی حق پخش بدون اجازه آن را نخواهد داشت.

2.بر عکس کشور ایران که قانون کپی رایت در آن به درستی اجرا نمی شود، با ثبت موزیک به صورت جهانی می توان جلوی انتشار بدون اجازه موزیک شما را گرفت و در صورت بروز چنین مشکلی با انجام شکایات قانونی خسارات ناشی از انجام این کار را از متخلفین اخذ نمود.

3.چهره شما در صورت استقبال از اثر و پیشرفت شما در این مسیر هنری، در تمام جهان نشان داده خواهد شد و گامی مهم در دیده شدن شما و آثار شما خواهد بود. بنابراین با ثبت موزیک و افزایش محبوبیت فرصت این را خواهد داشت تا در صورت موفقیت، همکاری های جهانی با سایر آرتیست های جهانی داشته باشید

4.کیفیت کار شما با ثبت موزیک در پلتفرم های بین المللی به مرور افزایش خواهد یافت که از دید مخاطبین، شما به عنوان یک هنرمند سطح یک مشغول به فعالیت خواهد بود.

5.سهولت در اخذ تیک آبی اینستاگرام، اخذ شهروندی یا اقامت سایر کشورهای مطرح جهانی به منظور اجراهای زنده و آغاز فعالیت با شرکت های جهانی از دیگر دلایل اهمیت ثبت موزیک می باشد.


در پایان اگر به عنوان یک آرتیست به دنبال ثبت موزیک خود به صورت قانونی هستید تا بدین وسیله مسیر پیشرفت خود را هموار سازید، جهت مشاوره در زمینه نیازها و راهکار ها و یا انجام فرایند ثبت و حق استریم موزیک خود می توانید با کارشناسان ما در آژانس مدلین در ارتباط باشید.