logo

درباره ما

مجموعه آژانس مدلین از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه تیک آبی پلتفرم ها و درج خبرهای جهانی شروعبه کار کرد ، این آژانس تا کنون با انجام بیش از 1500 وریفای اکانت های مختلف در تمام پلتفرم ها توانسته اولین مجموعه در زمینه وریفای در سطح جهانی باشد و بیش از 30 درصد از مشتری های این مجموعه آرتیستها و برند های خارج از کشور می باشند ما توانسته ایم اعتماد بسیاری از مخاطبان را در زمینه وریفای و شهرت جهانی بدست بیاوریم و این باعث افتخار مجموعه جهانی مدلین باشد.

بیشتر ...

ارتباط با ما

  • (021) 22347651
  • info@medellin.ir

آیدی رند

امروزه در سراسر دنیا موضوع برندینگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. نقش شبکه های اجتماعی نیز همچون اینستاگرام در برندینگ و توسعه کسب و کار هم بسیار اهمیت دارد. با توجه به اهمیت افزایش سطح کیفی برند در شبکه های اجتماعی، موضوعاتی همچون داشتن آیدی رند در آن ها اهمیت پیدا کرده است.


بیشتر افراد و برند هایی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند و دارای دنبال کنندگان بالایی هستند، به دنبال یوزرنیم و آی دی رند هستند تا بدین واسطه علاوه بر بهتر دیده شدن کسب و کار، کیفیت سطح برندینگ خود را افزایش دهند و دارای وجه تمایز با سایر برند ها باشند. تیم آژانس مدلین با در دست داشتن پنل پارتنر اینستاگرام قادر به ارائه و تحویل انواع آی دی رند یا یوزرنیم رند می باشد.


آژانس مدلین به عنوان تنها مجموعه در ایران که چت ساپورت مستقیم پنل شرکت متا را دریافت نموده است،ا ین آمادگی را دارد که حتی آی دی های رندی که قبلا در اینستاگرام یا تلگرام ثبت شده برای برای شما مستقیما خریداری و فعال نماید.

آیدی رند اینستاگرام

نام برند و کسب و کار و انتخاب آیدی رند اینستاگرام از موارد مهمی است که در بیشتر و بهتر دیده شدن کسب و کار شما در فضای مجازی تاثیر بسزایی دارد. اما انتخاب نام همواره دارای چالش هایی از قبیل تکراری بودن و از قبل استفاده شدن آن در اینستاگرام می باشد. اما با استفاده از روش های خاصی که تیم آژانس مدلین قادر به انجام آن می باشد، شما می توانید آیدی مورد علاقه خود که قبلا توسط فرد دیگری استفاده شده است را بر روی اکانت اینستاگرام خود بگذارید.


اگر به دنبال آیدی رند اینستاگرام و یا نام خاصی که قبلا این نام در اینستاگرام ثبت شده است برای کسب و کار و یا شرکت خود هستید، تیم آژانس مدلین با استفاده از راهکارهای خاص و دارا بودن چت ساپورت مستقیم از پنل متا به عنوان تنها دارنده این پنل در ایران ، توانایی انجام این کار را برای شما خواهد داشت. بنابراین چنانچه نام و آیدی مورد نظر شما از قبل در اکانت اینستاگرام فرد دیگری به ثبت رسیده باشد، می توانید جهت استفاده از این دسته از خدمات و یا دریافت مشاوره بیشتر با کارشناسان ما در آژانس مدلین در ارتباط باشید.

خرید آیدی رند


آیدی رند تلگرام

یکی دیگر از شبکه های اجتماعی پر طرفدار که بسیاری از کسب و کار ها در آن فعالیت دارند و نقش بسزایی در دیده شدن کسب و کار شما در فضای مجازی دارد، اپلیکیشن تلگرام می باشد. در تلگرام همانند سایر شبکه های اجتماعی هر اکانت تنها دارای یک آیدی مشخص می باشد که فرد دیگر نمی تواند از آن استفاده کند. پر بودن نام مورد نظر شما یکی از معضلاتی است که همواره ممکن است افراد یا شرکت ها را درگیر خود نماید و این موضوع سبب می شود اشخاص و صاحبین کسب و کار ها به ناچار از نام های دیگری برای آیدی تلگرام خود استفاده نمایند. ما در آژانس مدلین قادر به ثبت نمودن آیدی مورد نظر شما در صورت تکراری بودن آن خواهیم بود.


مشابه خدمات آیدی رند اینستاگرام که در بالا به آن اشاره شد، چنانچه به دنبال آیدی رند تلگرام و یا استفاده از آیدی که قبلا از آن فرد دیگری استفاده کرده است هستید، می توانید از خدمات شرکت آژانس مدلین بهره مند گردید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید در زمینه آیدی رند اینستاگرام و تلگرام، می توانید با همکاران ما در آژانس مدلین در ارتباط باشید.