logo

درباره ما

مجموعه آژانس مدلین از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه تیک آبی پلتفرم ها و درج خبرهای جهانی شروعبه کار کرد ، این آژانس تا کنون با انجام بیش از 1500 وریفای اکانت های مختلف در تمام پلتفرم ها توانسته اولین مجموعه در زمینه وریفای در سطح جهانی باشد و بیش از 30 درصد از مشتری های این مجموعه آرتیستها و برند های خارج از کشور می باشند ما توانسته ایم اعتماد بسیاری از مخاطبان را در زمینه وریفای و شهرت جهانی بدست بیاوریم و این باعث افتخار مجموعه جهانی مدلین باشد.

بیشتر ...

ارتباط با ما

  • (021) 22347651
  • info@medellin.ir

بازگردانی اکانت

آگاهی از روش های اصولی استفاده از پرطرفدارترین شبکه اجتماعی یعنی اینستاگرام به خصوص برای مشاغل و کسب و کارهایی که که در آن فعالیت دارند از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. یکی از موضوعاتی که می بایست در خصوص این شبکه اجتماعی اطلاع داشت، دلایل مختلف مسدود شدن اکانت و روش های بازگردانی اکانت اینستاگرام می باشد. پیش از آنکه توضیحاتی در خصوص بازگردانی پیج اینستاگرام به شما بدهیم، بهتر است انجام این کار را به افراد وارد به این کار بسپاریم تا بتوان مجددا به اینستاگرام دسترسی داشت. تیم مجرب آژانس مدلین با بهره گیری از بهترین و کاربردی ترین روش ها در خدمت شما جهت بازگردانی اکانت های اینستاگرام ی شما خواهد بود.


عدم دسترسی به اینستاگرام به دلیل فراموشی رمز عبور

یکی از رایج ترین علل عدم دسترسی کاربران به صفحه اینستاگرام خود، فراموشی رمز عبوری است که برای اکانت خود تعریف نموده اند. بروز این اتفاق به خصوص برای افرادی که مشاغل بزرگ با تعداد دنبال کننده بالا دارند همچون یک کابوس می باشد. ما در آژانس مدلین با استفاده از راهکارهای مختلف قادر به بازگردانی اکانت اینستاگرام شما خواهیم بود.


بازگردانی اکانت اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی یکی از اصلی ترین خدمات این مجموعه می باشد. اگر اکانت شما در اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری به مشکل برخورده و یا مسدود شده است، تیم پشتیبانی آژانس مدلین قادر به حل مشکل و همچنین بازگردانی اکانت شما خواهد بود. .

لازم به ذکر است در صورت بروز این اتفاق تیم توسعه دهنده اینستاگرام روش های ساده ای را برای کاربران در نظر گرفته است که با استفاده از آن قادر به بازگردانی اکانت اینستاگرام خود خواهند بود. به طور مثال با استفاده از گزینه فراموشی رمز عبور، در صورتی که هنگام ساخت اکانت خود از ایمیل قابل دسترسی استفاده کرده باشید، می توانید اقدام به تغییر رمز عبور از طریق آن نمایید. انجام این روش ها در صورت وارد نموده تلفن همراه صحیح هنگام ساخت اکانت قابل اجرا می باشد.


در برخی مواقع چنانچه مشکل شما از طریق این روش حل نشود ناچار خواهید بود تا به وسیله ارسال اطلاعات حقیقی خود و یا انجام مکاتبه با تیم پشتیبانی اینستاگرام مشکل را مطرح نموده تا در صورت احراز هویت شما، اقدام به بازگردانی اکانت اینستاگرام شما نمایند. در صورتی که قادر به انجام این گونه از مکاتبات نباشید، تیم پشتیبانی آژانس مدلین قادر به برطرف سازی آن و بازگردانی اکانت شما خواهد بود.

بازگردانی اکانت اینستاگرام


آیا امکان بازگردانی اکانت حذف شده وجود دارد؟

چنانچه به صورت ناخواسته یا به دلایل دیگر پیج اینستاگرام خود را مسدود کرده باشید، باید بدانید که کلیه محتوای شما از قبیل عکس های شما نیز حذف می شود. اما تیم اینستاگرام با توجه به در نظر گرفتن امکان نیاز به بازگشت مجدد، مدت زمان محدودی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا مجددا اقدام به بازگردانی اکانت خود نمایید. مدت زمان اکانت حذف شده شما بسته به دلایل حذف آن از یک ماه تا 3 ماه می باشد. بنابراین شما می توانید با وارد نمودن مجدد نام کاربری و رمز عبور خود اکانت خود را بازگردانی کنید.


در برخی مواقع ممکن است اینستاگرام به دلیل نقض قوانین مانند ارائه محتوای نامناسب، اقدام به حذف اکانت شما نماید. در چنین مواقعی با استفاده از مکاتباتی که ما در آژانس مدلین با تیم پشتیبانی خواهیم داشت، قادر به بازگردانی اکانت شما خواهیم بود. البته ممکن است بروز این اتفاق تا چند روز به طول بیانجامد. اینستاگرام با انجام این کار کاربران را مجاب به رعایت قوانین می نماید.


انواع روش های بازگردانی اکانت

برای بازگردانی اکانت در صورت حذف موقتی آن یا فراموشی رمز عبور اینستاگرام اقدام به ارائه روش های مختلفی نموده است که کاربران با استفاده از دستورالعمل هایی که اینستاگرام ارائه می دهد، می توانند اقدام به بازگردانی اکانت اینستاگرام خود نمایند. در ادامه در خصوص انواع حالت ها برای انجام این کار توضیحاتی ارائه خواهیم داد:


1.بازگردانی پیچ از طریق شماره تلفن همراه

از جمله ساده ترین روش های بازگردانی اکانت، استفاده از شماره تلفن همراه می باشد. در ابتدا شما می توانید به بخش Forget Password مراجعه نموده و با استفاده از روش شماره تلفن همراه اقدام به بازگردانی اکانت اینستاگرام خود نمایید. پس از وارد نمودن شماره تلفن همراه خود، پشتیبانی اینستاگرام پیامکی حاوی یک کد را برای شما ارسال می نماید که پس از وارد نمودن آن در اینستاگرام می توانید رمز جدیدی برای اکانت خود تعریف نمایید.


بازگردانی اکانت با استفاده از شماره تلفن همراه یکی از امن ترین روش ها به خصوص در مواقعی است که به تشخیص اینستاگرام اکانت شما هک شده است یا فردی دیگر وارد اکانت شما شده و اقدام به تغییر رمز نموده است.

بازگردانی اکانت


2. بازگردانی اکانت اینستاگرام به وسیله ایمیل

از دیگر روس های راحت و بدون دردسر بازگردانی اکانت اینستاگرام، استفاده از ایمیل تعریف شده ای است که در هنگام ساخت اینستاگرام آن را تعریف نموده اید. بر همین اساس استفاده از یک ایمیل شخصی متعلق به خود شما که نام کاربری و رمز عبور آن را داشته باشید بسیار اهمیت دارد.


برای بازگردانی اکانت اینستاگرام خود با استفاده از ایمیل کافیست در قسمت فراموشی رمز عبور از روش استفاده از ایمیل استفاده نایید. پس از ثبت ایمیل خود در این قسمت و ارسال آن، از طرف تیم پشتیبانی اینستاگرام یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد که حاوی یک لینک برای ورود شما به پیجتان می باشد. با کلیک بر روی این لینک صفحه ای باز می شود که از شما درخواست تعیین یک رمز عبور قوی را خواهد داد، پس از انجام این کار شما می توانید اقدام به بازگردانی اکانت اینستاگرام خود نمایید.


بازگردانی اکانت اینستاگرام به وسیله آژانس مدلین

لازم به ذکر است در برخی موقع به دلایل امنیتی همچون هک شدن صفحه و یا نقض قوانین اینستاگرام، ممکن است برای مدت زمان خاصی اکانت شما از دسترس خارج شود که در صورت بروز این مشکل، آژانس مدلین آماده ارائه خدمات بازگردانی اکانت شما خواهد بود. تیم پشتیبانی آژانس مدلین با استفاده از مکاتبات و سایر روش، قادر به بازگشت اکانت اینستاگرام شما می باشد. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید به کارشناسان ما در ارتباط باشید.