logo

درباره ما

مجموعه آژانس مدلین از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه تیک آبی پلتفرم ها و درج خبرهای جهانی شروعبه کار کرد ، این آژانس تا کنون با انجام بیش از 1500 وریفای اکانت های مختلف در تمام پلتفرم ها توانسته اولین مجموعه در زمینه وریفای در سطح جهانی باشد و بیش از 30 درصد از مشتری های این مجموعه آرتیستها و برند های خارج از کشور می باشند ما توانسته ایم اعتماد بسیاری از مخاطبان را در زمینه وریفای و شهرت جهانی بدست بیاوریم و این باعث افتخار مجموعه جهانی مدلین باشد.

بیشتر ...

ارتباط با ما

  • (021) 22347651
  • info@medellin.ir

پکیج اکسپلور اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام امروزه به عنوان یکی از برترین راهکارها برای معرفی کسب و کارها بدل شده است به طوری که مشاغل مختلف از طریق این شبکه اجتماعی اقدام به معرفی و فروش محصولات و همچنین دیده شدن کسب و کار خود می نمایند. اما لازمه پیشرفت و افزایش بازدید صفحات شما، انجام نکاتی است که یکی از مهم ترین آن ها در این شبکه اجتماعی، پکیج اکسپلور (Instagram Explore) اینستاگرام می باشد. در ادامه در خصوص این موضوع توضیحات کامل تری ارائه خواهیم داد.


اکسپلور اینستاگرام چیست؟

اگر چند باری با شبکه اجتماعی اینستاگرام کار کرده باشید، شاهد قسمت های مختلفی در آن هستیم که یکی از مهم ترین آن ها اکسپلور اینستاگرام می باشد. اکسپلور اینستاگرام که با آیکونی به شکل ذره بین در پایین صفحه مشخص می باشد، پست های مختلفی از کاربران با مدل های گوناگون همچون ریلز، عکس و... است که کاربرانی که دارای پیج غیر خصوصی هستند، شانس این را دارند که محتوای آن ها در این صفحه نمایش داده شود. اما روند نمایش این محتوا بر اساس الگوریتمی است که اینستاگرام بیشتر با توجه به علاقمندی کاربر نمایش می دهد.


تیم آژانس مدلین بر اساس کسب و کار شما با استفاده از روش های مختلف قادر است محتوای صفحات شما را با استفاده از پکیج اکسپلور اینستاگرام وارد این بخش نموده تا کسب و کار حرفه ای و پر بازدیدی داشته باشید.


امروزه پیج هایی که محتوایشان در اکسپلور حضور دارد بیشتر دیده می شوند و فالور های زیادی را جذب می کنند. آژآنس مدلین می تواند به شما و کسب و کارتان کمک کند تا در فضای شبکه های اجتماعی بیشتر بدرخشید و دیده شوید که در نتیجه آن شاهد کسب و کار قوی تر خواهید بود.

افرادی که تجربه کسب و کار در اینستاگرام را داشته باشند این موضوع را باور دارند که مسیر پیشرفت و افزایش دنبال کننده و بازدید کننده، بدون انجام برخی نکات بسیار سخت و زمان بر می باشد. اما کارشناسان ما در آژانس مدلین با در نظر گرفتن فاکتور ها و راهکار های مختلف که همان پکیج اکسپلور اینستاگرام می باشد، قادر هستند محتوای شما را در کوتاه ترین زمان ممکن وارد اکسپلور نمایند. این کار دارای مزایای بسیار زیادی است که در ادامه به آن ها اشاره می نماییم.

پکیج اکسپلور اینستاگرام


مزایای قرار گرفتن در اکسپلور اینستاگرام

اولین و مهم ترین مزیتی که وارد شدن محتوای شما به اکسپلور دارد، افزایش بازدید محتوا و در نتیجه بیشتر شدن تعامل با کاربران می باشد. چنانچه محتوای شما از نظر کیفی دارای بازخورد بالایی باشد، با استفاده از روش های پکیج تضمینی اکسپلور شاهد افزایش بازدید و ری اکشن (لایک، کامنت و...) به محتوای شما خواهیم بود که همین موضوع سبب دیده شدن بیشتر صفحه شما، بالا رفتن تعداد دنبال کننده ها و در نتیجه رونق کسب و کار یا حرفه شما می شود.


یکی دیگر از مزیت های پکیج اکسپلور اینستاگرام و ورود محتوا به آن، برند سازی کسب و کارهای نوپا می باشد. با استفاده از این روش میزان شهرت و معروف شدن فروشگاه، شرکت و حتی نام شما بیشتر از پیش خواهد شد که در نتیجه آن ورود به عرصه رقابت با سایر برند ها می باشد. این موضوع می تواند علاوه بر شهرت، سبب فروش هرچه بیشتر محصولات شما شود. با توجه به اینکه جامعه آماری افرادی که در اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند، شامل بازه سنی مختلف با انواع دیدگاه ها می باشد، قطعا دیده شدن هرچه بیشتر شما می تواند به موفقیت ختم شود.


نکات مهم در خصوص ورود به اکسپلور

اما برای ورود محتوای شما به اکسپلور اینستاگرام نیاز به انجام اصولی فاکتورهایی است که ما در آژانس مدلین اقدام به انجام آن ها خواهیم نمود. پیش از هرچیز می بایست در مرحله اول اقدام به شناسایی بازار هدف خود نمایید. این بدان معناست که باید به دنبال کاربرانی باشید که به محتوای تولید شما و یا محصولاتی که ارائه می دهید علاقمند باشند. انجام این کار به وسیله ابزار های دقیق جهت آنالیز جامعه مخاطب توسط کارشناسان آژانس مدلین با توجه به خواسته و نوع فعالیت شما انجام می شود که این کار شامل پکیج اکسپلور اینستاگرام می شود.


نکته مهم بعدی که سبب جلب مخاطب و مشتریان می شود، تولید محتوای جذاب و کاربر پسند می باشد. افزایش کیفیت محتوای تولید شده توسط شما قطعا سبب افزایش بازدید محتوا خواهد شد که این موضوع می تواند کمک شایانی در ورد به اکسپلور اینستاگرام نماید. ما در آژانس مدلین تمامی نکات آموزشی در خصوص تولید محتوای با کیفیت (نوع فیلم برداری، تدوین، قرار دادن آهنگ بر روی فیلم و...) با استفاده از پکیج اکسپلور اینستاگرام آموزش خواهم داد. فعال بودن و تولید محتوای روزانه از دیگر مواردی است که باید به آن دقت کرد.

اکسپلور اینستاگرام


پکیج اکسپلور اینستاگرام شامل چه مواردی می شود؟

آنچه که در خصوص پکیج تضمینی اکسپلور اینستاگرام آژانس مدلین لازم است بدانید، تیمی است که بر اساس جامعه آماری و آنالیز های دائمی قادر به ارائه بهترین راهکارها برای ورود محتوای شما به اکسپلور اینستاگرام می باشد. این موضوع شامل فاکتور های مختلفی از جمله بهترین زمان انتشار محتوا به منظور افزایش تعامل و انگیجمنت صفحه شما می باشد. در واقع یکی از مهم ترین و ضروری ترین نکات برای ورود به اکسپلور اینستاگرام ارائه محتوا در زمان بندی های از قبل مشخص شده می باشد.


ارائه ایده های مختلف بر اساس بازخوردی که ما از آن ها داشته این از دیگر موارد پکیج اکسپلور اینستاگرام برای تولید محتوای شما می باشد. مشاوران ما قادر به ارائه انواع مختلفی از ایده ها برای تولید محتوای با کیفیت به منظور افزایش تعامل و بازخورد بین شما و مخاطبینتان می باشند.


استفاده از ابزار ها و برنامه های آنالیز صفحات اینستاگرام از دیگر مواردی است که با استفاده از آن می توان به بررسی هریک از محتوا ها پرداخت تا تمامی فاکتورهای لازم جهت ورود به اکسپلور اینستاگرام بر اساس نوع حرفه و کسب و کار شما صورت پذیرد. اینستاگرام کار خود را با الگوریتم های مختلفی انجام می دهد که توجه و رعایت هر یک از آن ها برای ورود به اکپلور اینستاگرام بسیار اهمیت دارد. بنابراین انجام آنالیز ها و تولید محتوا بر اساس الگوریتم های این شبکه اجتماعی نقش تعیین کننده ای در رشد و پیشرفت صفحات و کسب و کار شما دارد.


علاوه بر این همکاری آژانس مدلین با بیش از 200 اینفلئونسر به همراه بیش از 600 صفحه فعال از دیگر مواردی است که در پکیج اکسپلور اینستاگرام ما وجود دارد که با استفاده از آن می توان سبب ایجاد همکاری با افراد و صفحات پر بازدید شما که از طریق می توان با سرعت بالاتری شاهد ورود به اکسپلور اینستاگرام بود.


سخن پایانی

با توجه به فعالیت بیش از 50 میلیون کاربر ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با جامعه آماری گوناگون، رشد و پیشرفت کسب و کار در این شبکه اجتماعی اهمیت بسیار زیادی دارد. توجه به نکات مختلف از جمله راه های ورود به اکسپلور با استفاده از پکیج اکسپلور اینستاگرام می تواند تعیین کننده پیشرفت شما در کسب و کارتان باشد. چنانچه قصد استفاده از پکیج تضمینی اکسپلور و همکاری با تیم ما را در آژانس مدلین داشته باشید، می توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.