logo

درباره ما

مجموعه آژانس مدلین از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه تیک آبی پلتفرم ها و درج خبرهای جهانی شروعبه کار کرد ، این آژانس تا کنون با انجام بیش از 1500 وریفای اکانت های مختلف در تمام پلتفرم ها توانسته اولین مجموعه در زمینه وریفای در سطح جهانی باشد و بیش از 30 درصد از مشتری های این مجموعه آرتیستها و برند های خارج از کشور می باشند ما توانسته ایم اعتماد بسیاری از مخاطبان را در زمینه وریفای و شهرت جهانی بدست بیاوریم و این باعث افتخار مجموعه جهانی مدلین باشد.

بیشتر ...

ارتباط با ما

  • (021) 22347651
  • info@medellin.ir

تیک آبی اینستاگرام

امروزه به لطف فضای مجازی بسیاری از افراد حقیقی و حقوقی توانسته اند با استفاده از شیوه های گوناگون کسب و کار خود را راه اندازی نموده و به موفقیت برسند. اینستاگرام یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی در ایران است که بسیاری از افراد کسب و کارهای خود را در آن انجام می دهند. اما برای موفقیت در چنین فضایی نیاز به انجام اقداماتی می باشد تا به واسطه آن بتوان به صورت اصولی در کسب و کار خود موفق بود.


گرفتن تیک آبی اینستاگرام یکی از این دسته اقدامات است که به نوعی اصالت هویتی شما یا مجموعه را در این فضا به بازدید کنندگان و مشتریان نشان خواهد داد و با این روش می توان گوی سبقت را از سایر رقبا گرفت. در ادامه در خصوص مزایا و شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام توضیحات جامعی را ارائه خواهیم داد.


تیک آبی اینستاگرام چیست؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام با حدود 700 میلیون کاربر یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد. با نگاهی به تعداد کاربران فعالی که از اینستاگرام استفاده می نمایند می توان شاهد اقشار مختلف با بازه سنی گوناگون و همچنین کسب و کارهای متنوع در آن بود. به همین دلیل خاص بودن در این فضای مجازی دارای اهمیت بسزایی می باشد. به طور مثال چنانچه به دنبال صفحه یک برند معتبر جهانی در این فضا باشید، احتمال یافتن چندین پیج مختلف با برند مد نظر شما وجود دارد و ممکن است بسیاری از آن ها فیک باشند. اما با گرفتن تیک آبی اینستاگرام توسط برند ها و شرکت ها می توان فرد را متوجه معتبر بودن پیج نمود.


پس می توان گفت بلو تیک اینستاگرام یا همان نشان تایید اینستاگرام روشی است که این شبکه اجتماعی در اختیار کاربران قرار داده تا با اخذ آن بتوان از معتبر بودن پیج یا صفحه شما اطمینان حاصل نمود. با اخذ تیک آبی اینستاگرام یک تیک آبی رنگ به کنار نام شفحه شما اضافه خواهد شد که صفحه شما را نسبت به سایر صفحات مشابه متمایز می نماید.

خرید تیک آبی اینستاگرام


چه کسانی می توانند اقدام به اخذ تیک آبی اینستاگرام نمایند؟

به طور کل افراد مشهور در جهان همچون بازیگران، خوانندگان، برند های معروف و... به راحتی می توانند اقدام به دریافت تیک آبی اینستاگران نمایند. اما بسیاری از افراد شناخته شده یا صاحبان برند های معروف در ایران خود ممکن است به صورت جهانی شناخته شده نباشند و اینستاگرام نتواند آن ها را شناسایی کند. به همین دلیل صاحبین چنین مشاغل یا کسب و کار ها و همچنین افراد حقوقی جهت اخذ بلو تیک اینستاگرام می بایست اقدامات خاصی را انجام دهند.


اما آنچه که باید گفت این است که به طور کلی روش های خاص طبقه بندی شده ای از طرف این شبکه اجتماعی جهت گرفتن تیک آبی اسنتاگرام منتشر نشده و افرادی که به دنبال گرفتن بلو تیک اینستاگرام هستند می بایست به طور سعی و خطا برخی از روش ها را انجام دهند تا موفق به اخذ آن شوند. در ادامه برخی از ترفند هایی که احتمال گرفتن نشان تایید اینستاگرام را افزایش خواهد داد را معرفی خواهیم نمود.


روش های دریافت تیک آبی اینستاگرام


یکی از اصلی ترین خدمات آژانس مدلین دریافت تیک آبی اینستاگرام به صورت اصلی و متا برای افراد و برند ها است. آژآنس مدلین تا کنون توانسته است بیش از +1500 صفحه در اینستاگرام در دسته بندی های مختف در سراسر دنیا را وریفای کند.


اقداماتی که در ادامه به آن ها اشاره می شود روش های 100% تضمینی نبوده اما احتمال موفقیت شما برای اخذ تیک آبی اینستاگرام را افزایش می دهد:


1. افزایش دنبال کننده های واقعی

 یکی از اقداماتی که به واسطه آن اینستاگرام صفحه شما را در اولویت گرفتن تیک آبی قرار می دهد، تعداد فالورهای شما می باشد. هر چقدر دنبال کننده های واقعی پیج شما بیشتر باشد، اینستاگرام این موضوع را بررسی کرده که آیا شما برند یا شخصیت واقعی و معتبری هستید یا خیر. لازم به ذکر است دنبال کننده فیک توسط اینستاگرام قابل شناسایی بوده و اگر به دنبال گرفتن این نوع از دنبال کننده ها برای افزایش دنبال کننده های خود به منظور گرفتن تیک آبی اینستاگرام هستید، باید بدانید که این کار علاوه بر اینکه موفقیت آمیز نیست، بلکه ممکن است صفحه شما از طرف اینستاگرام مسدود شود.


2. استفاده از محتوای مناسب و تداوم آن برای افزایش بازدید

ارائه محتوای مورد پسند و منحصر به فرد برای کاربران و فعال بودن پیج یکی از روش های افزایش فالوور است که شما را به گرفتن تیک آبی اینستاگرام نزدیک تر می نماید. در حقیقت با انجام این کار ها، ایجاد تعامل بین کاربر و صفحه شما افزایش می یابد که این موضوع می تواند سبب رسمی شدن پیج و در نهایت گرفتن بلو تیک اینستاگرام شود.


3. استفاده از هشتگ های مفید و مناسب در محتواها

برای بیشتر دیدن شدن مطالب و محتواهای شما نیاز به هشتگ های مناسب و پر کاربرد است که کاربران در اینستاگرام بیشتر از آن ها استفاده می نمایند. به طور مثال چنانچه صاحب صفحه یک برند لباس و پواک هستید، استفاده از هشتگ هایی با مضامین نام لباس ها که کاربران آن ها را در اینستاگرام جستجو می کنند، سبب افزایش بازدید پیج شما شده و می تواند تا حدود زیادی شما را به تیک آبی اینستاگرام نزدیک نماید.


4. افزایش بازدید صفحه با استفاده از ساخت پیج های فیک

پیج های فیک یکی از روش های افزایش بازدید صفحات شما می باشند که می توانید با استفاده از صفحات مختلف اقدام به این کار نمایید. البته چنین پیج هایی می بایست به وسیله IP آدرس های مختلف ساخته شود تا هنگام بازدید صفحه اینستاگرام مد نظر، شما را فیک تشخیص ندهد. با استفاده از چنین پیج هایی می توانید اقدام به انجام فرایند هایی همچون لایک، گذاشتن کامنت یا نظر و... نمایید تا آمار بازدید افزایش یافته تا در اولویت گرفتن تیک آبی اینستاگرام قرار بگیرید. لازم به ذکر است انجام این کار نیاز به ممارست و پروسه زمانی زیادی دارد و روش قطعی محسوب نمی شود.


5. کامل نمودن اطلاعات صفحه

برای تشخیص کامل هویت حقیقی یا حقوقی شما توسط اینستاگرام می بایست کلیه اطلاعات صفحه شما به درستی کامل شده باشد. اطلاعاتی نظیر عکس پروفایل، نام و مشخصات برند، بیوگرافی صفحه، تاریخچه و... همگی می بایست به طور دقیق کامل شده باشد تا تایید هویت از طریق اینستاگرام به درستی انجام شود. (انجام این کار عموما برای اشخاص حقیقی یا حقوقی معروف موثر واقع می شود)


6. ایجاد تعامل با مخاطبین

یکی دیگر از روش های موفقیت در گرفتن بلو تیک اینستاگرام، ایجاد تعامل واقعی با مخاطبینی است که دنبال کننده شما هستند. این ارتباط علاوه بر ایجاد احساس خوشایند به مخاطبین، سبب افزایش تعامل و بازدید بیشتر پیج شما خواهد شد. پاسخ به نظرات در کامنت ها، پاسخ به پیام های خصوصی در مدت زمان کوتاه و... از جمله اقداماتی است که سبب افزایش تعامل با مخاطبین خواهد شد.


اگر به دنبال راهکار عملی و قطعی برای دریافت بلو تیک اینستاگرام در کوتاه ترین زمان ممکن هستید، پیشنهاد ما خرید آن به صورت مطمئن و تضمینی به وسیله آزانس مدلین می باشد.

بلو تیک اینستاگرام


درخواست و خرید تیک آبی اینستاگرام

همانطور که در بالاتر گفته شد، مراحل ذکر شده روش قطعی برای دریافت نشان تایید اینستاگرام نمی باشد و ممکن است هیچکدام از آن ها شما را به دریافت آن نزدیک نکند. اما چنانچه به دنبال گرفتن فوری تیک آبی اینستاگرام هستید آژانس مدلین کلیه فرایندها و اقدامات لازم را با انجام مشاوره در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد. در حقیقت با خرید تیک آبی اینستاگرام می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن بلو تیک آبی رنگ را در کنار نام صفحه خود مشاهده نمایید.


روش درخواست تیک آبی اینستاگرام در ناحیه کاربری صفحه هر شخص وجود دارد که با انجام اقداماتی همچون ارائه کارت شناسایی معتبر بین المللی قابل انجام می شود. اما آنچه که اهمیت دارد این است که بسیاری از افراد پس از انجام این کار درخواست آن ها از طرف اینستاگرام رد می شود و در صورت بروز عدم تایید اصالت صفحه یا شخص، تا مدت زمان 1 ماه نمی توان مجددا اقدام به درخواست تیک آبی اینستاگرام نمود.


بنبراین به منظور جلوگیری از بروز این موضوع بهتر است پیش از هر اقدامی با کارشناسان ما در آژانس مدلین در ارتباط باشید تا راهنمایی های جامع و کامل را برای گرفتن بلو تیک اینستاگرام در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه داده و اقدامات لازم را برای شما انجام دهند.


مزایای خرید تیک آبی اینستاگرام

✔به رسمیت شناخته شدن اصالت پیج شما، افزایش بازخورد و اعتماد کاربران از صفحه شما

✔افزایش سرعت دریافت تیک آبی اینستاگرام بدون دردسرهای احتمالی

✔منحصر به فرد بود صفحه شما در میان میلیون ها کاربر که سبب پیشرفت در کسب و کار یا حرفه شما خواهد شد.

✔برند سازی و شناخته شدن پیج شما در دید عموم

✔جلوگیری از سو استفاده از نام برند یا صفحه شما توسط پیج های فیک

✔بهره مندی از ویژگی های خاصی که اینستاگرام در اختیار کاربران دارای بلو تیک خواهد داد.


یکی از اصلی ترین خدمات آژانس مدلین دریافت تیک آبی اینستاگرام به صورت اصلی و متا برای افراد و برند ها است. آژآنس مدلین تا کنون توانسته است بیش از +1500 صفحه در اینستاگرام در دسته بندی های مختف در سراسر دنیا را وریفای کند.


برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ذیل در تماس باشید :
09126778304
02122347651