logo

درباره ما

مجموعه آژانس مدلین از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه تیک آبی پلتفرم ها و درج خبرهای جهانی شروعبه کار کرد ، این آژانس تا کنون با انجام بیش از 1500 وریفای اکانت های مختلف در تمام پلتفرم ها توانسته اولین مجموعه در زمینه وریفای در سطح جهانی باشد و بیش از 30 درصد از مشتری های این مجموعه آرتیستها و برند های خارج از کشور می باشند ما توانسته ایم اعتماد بسیاری از مخاطبان را در زمینه وریفای و شهرت جهانی بدست بیاوریم و این باعث افتخار مجموعه جهانی مدلین باشد.

بیشتر ...

ارتباط با ما

  • (021) 22347651
  • info@medellin.ir

قوانین و محدودیت های اینستاگرام آپدیت 2024

پلتفرم اینستاگرام امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و جهان شناخته می شود که میلیون ها کاربر روزانه از آن استفاده می کنند. یکی از عوامل پر طرفدار بودن این شبکه اجتماعی، ایجاد اشتغال و راه اندازی کسب و کار های مختلفی است که افراد می توانند به واسطه این پلتفرم ایجاد و از این طریق در حوزه مورد علاقه خود اقدام به درآمد زایی نمایند. علاوه بر این با انجام تبلیغات اینستاگرام به دلیل کاربران فعال در طیف های مختلفی که این پلتفرم در خود جای داده است، می توان کسب و کار خود را رونق داد.


اما اینستاگرام همانند هر پلتفرم دیگری دارای قوانینی است که در صورت عدم رعایت آن ها، امکان به وجود آمدن محدودیت زمان دار و دائمی اکانت شما در آن وجود خواهد داشت. این موضوع به خصوص برای افرادی که دارای تعداد بالایی از دنبال کننده ها هستند و کسب و کار خود را در اینستاگرام شکل داده اند از اهمیت بالایی برخوردار است.


در این مقاله قصد داریم به مهم ترین محدودیت ها و قوانین اینستاگرام و آپدیت های این محدودیت ها در سال 2024 اشاره نماییم تا با اطلاع کافی از آن ها امنیت اینستاگرام خود را بدون ایجاد هر مشکلی حفظ نماییم.


محدودیت در اضافه کردن دنبال کنندگان و یا آنفالو کردن آن ها

اگر به دنبال افزایش فالور های (Follower) خود هستید و تصور شما این است که در زور می توانید افراد زیادی را به عنوان دنبال کننده پیچ خود فالو کنید، کاملا در اشتباه هستید. این شبکه اجتماعی برای افزایش امنیت اینستاگرام در برابر اسپم (Spam) و یا صفحات فیک محدودیت هایی را برای دنبال کنندگان و فالو کردن آن ها به وجود آورده است.


این محدودیت ها شامل فالو کردن تعداد محدودی اکانت در طول روز یعنی در حدود 150 نفر است تا بدین واسطه جلوی فالور هایی فیک اکانت ها گرفته شود. در صورت عدم رعایت این قانون محدودیت های لحظه ای شامل عدم فالو توانایی در فالو کردن در مدت زمان خاصی برای شما از طرف اینستاگرام لحاظ می شود که برای برطرف نمودن آن تنها باید منتظر رفع محدودیت بود. البته اعداد و ارقام رسمی تعداد فالو کردن توسط اینستاگرام ارائه نشده است اما بدانید چنین قانون و محدودیتی وجود دارد.


همانند فالو کردن، در آنفالو کردن هم شاهد محدودیت هایی هستیم. در صورت آنفالو کردن تعداد زیادی از افراد در مدت زمان کوئتاه، اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده و ممکن است اکانت شما را به طور موقت مسدود سازد. در صورت آنفالو کردن بیش از 150 نفر در طول یک روز، تیم امنیت اینستاگرام شما را ربات تشخیص خواهد داد و ممکن است شما را محدود و بلاک (Block) نماید.

قوانین اینستاگرام


محدودیت در تعداد کامنت در زیر پست ها

اینستاگرام به منظور تشخیص ربات ها که به صورت خودکار اقدام به کامنت در زیر پست ها می نمایند که عموما این کار برای تبلیغات اینستاگرام می باشد، محدودیت هایی در انجام این کار تعیین نموده است که این محدودیت شامل موارد زیر می باشد:

1. در یک روز تنها تعداد 200 کامنت می توان در زیر پست ها درج نمود.

2. در طول یک ساعت تنها می توان 30 کامنت در زیر پست ها درج کرد.

3. مدت زمانی در حدود 6 الی 7 دقیقه لازم است بین هر کامنت فاصله بگذارید تا اینستاگرام شما را ربات تشخیص ندهد.

4. تنها 5 نفر در یک روز می توان در زیر کامنت ها منشت (Mention) نمود.

4. ثبت کامنت هایی با محتوای یکسان در مدت زمان کوتاه سبب خواهد شد اینستاگرام شما را ربات تشخیص دهد و این کار موجب مسدود شدن موقت یا دائمی اکانت شما می شود.

5. در صورتی که اقدام به تبلیغات اینستاگرام به صورت کامنت در زیر پست های افراد نمایید، چنانچه صاحبین این اکانت ها کامنت شما را ریپورت نمایند و تعداد ریپورت ها زیاد شود، اکانت شما تا مدت زمان معینی توسط اینستاگرام مسدود خواهد شد.


محدودیت در تعداد لایک کردن پست ها

همانند کامنت های زیر پست، محدودیت هایی برای جلوگیری از فعالیت ربات ها و اسپم ها در اینستاگرام برای لایک کردن در نظر گرفته شده است که این محدودیت ها بدین شکل می باشد: هر اکانت در طول یک روز تنها قادر به لایک کردن 1000 پست می باشد. این اعداد همانطور که گفته شد به طور رسمی توسط اینستاگرام تعیین نشده و ممکن است برخی افراد با انجام 800 لایک در یک روز محدود شوند. این محدودیت شامل 250 لایک در طول یک ساعت می باشد. اگر به دنبال دیده شدن اکانت خود و یا تبلیغات اینستاگرام به این شکل هستید باید بگوییم این روش، روشی کاملا غلط می باشد که می تواند منجر به مسدود شدن اکانت شما شود.


محدودیت در تعداد پست ها و استوری ها

اینستاگرام در تعداد پست هایی که در طول روز قرار می دهید محدودیتی ایجاد ننموده است اما برای استوری تنها می توان 100 استوری در طول یک روز در هر اکانت قرار داد. درست است برای پست ها محدودیتی وجود ندارد اما برای بهتر دیده شدن اکانت خود و یا تبلیغات اینستاگرام جهت ورود به اکسپلور و افزایش بازدید اکانت می بایست برخی از قوانین را رعایت نمایید. به طور مثال تمرکز بیشتر بر روی محتوایی که پست می کنید از اهمیت بیشتری نسبت به تعداد آن برخوردار است.


محدودیت در هشتگ گذاری

یکی از روش های افزایش بازدید و به نوعی تبلیغات اینستاگرام استفاده از هشتگ ها می باشد. افراد در هر یک از پست های خود تنها قادر به استفاده از 30 هشتگ می باشند. لازم به ذکر است افزایش هشتگ دلیلی بر افزایش بازدید پیچ شما نخواهد بود. به جای تعداد زیادی هشتگ در زیر پست ها می توان از هشتگ های موثر با تعداد کمتر استفاده نمود.


محدودیت در تعداد ورود و لاگین

با توجه به این که در ایران اینستاگرام فیلتر می باشد، IP ها پس از هربار لاگین کردن ممکن است تغییر کنند و اینستاگرام شما را به این دلیل ربات تشخیص دهد. بنابراین بهتر است جهت جلوگیری از مسدود شدن اکانت خود، با بیش از سه دستگاه مختلف وارد اکانتتان نشوید. استفاده از فیلتر شدن هایی با IP ثابت نیز می تواند تا حدودی این مشکل را رفع نماید. اما در حالت کلی بهتر است تعداد لاگین های خود را با دستگاه های مختلف به حداقل برسانید. این کار به منظور امنیت اینستاگرام شما در نظر گرفته شده است.


محدودیت در ارسال پیام های دایرکت

محدودیت های اینستاگرام در ارسال پیام شخصی یا دایرکت بدین شکل است که شما تنها قادر به ارسال چیزی بین 50 تا 70 پیام شخصی برای اولین بار به مخاطبین خود هستید. چنانچه در گذشته به این اکانت ها پیام داده باشید، شامل این محدودیت ها نخواهد شد. لازم به ذکر است جهت انجام تبلیغات اینستاگرام خود چنانچه پیام هایی با موضوع یکسان را برای تعداد افراد زیادی ارسال نمایید، اینستاگرام شما را ربات و پیام شما را اسپم تشخیص خواهد داد و ممکن است محدودیت هایی در ارسال پیام شخصی و اکانت شما به وجود آورد.

محدودیت های 2024 اینستاگرام


تفاوت اکشن بن، شادو بن و فول بن چیست؟

اکشن بن یا Action Ban زمانی صورت می گیرد که شما یک یا چند محدودیت اینستاگرام را به طور دائم و پشت سر هم تکرار نمایید. به طور مثال انجام لایک پشت هم و در تعداد زیاد و یا فالو آنفالو کردن افراد زیاد در بازه زمانی کوتاه امکان این را فراهم می نماید که اینستاگرام اکانت شما را اسپم تشخیص دهد و به طور موقت اکانت شما را محدود نماید. این محدودیت ها با تکرار مجدد این کار ممکن است تشدید شود.


شادو بن Shadow Ban زمانی ایجاد می شود که به طور مثال از هشتگ های مشابه در زیر پست های مختلف و با تعداد زیاد استفاده نمایید. ممکن است برخی از هشتگ ها را اینستاگرام مسدود شده شناسایی نماید و همین موضوع منجر به شادو بن اکانت شما خواهد شد. با این اتقاق دیگر هشتگ های شما تا مدت زمان خاصی بدون تاثیر خواهند ماند و امکان عدم ترند شدن پست های شما وجود خواهد داشت.


فول بن Full Ban آخرین مرحله و بد ترین تجربه ای است که صاحبین اکانت ها ممکن است با آن روبرو شوند. در این حالت دیگر به هیچ عنوان نمی توانید از اکانت خود استفاده نمایید و اکانت شما به صورت دائمی توسط اینستاگرام مسدود خواهد شد.


سخن پایانی

همانطور که گفته شد اینستاگرام یکی از بهترین پلتفرم ها برای دیده شدن کسب و کار شما و رشد و رونق آن خواهد بود. استفاده اصولی از روش های تبلیغات اینتاگرام نیز می تواند شما را وارد مسیر حرفه ای اشتغال نموده تا از این طریق شاهد رونق کسب و کار افراد در اینستاگرام بود. اما عدم رعایت نکاتی که به آن ها اشاره شد ممکن است امنیت اینستاگرام شما را تهدید و روند تلاش شما برای افزایش بازدید، گرفتن فالورهای جدید و در نتیجه پیشرفت شما در زمینه کاریتان را یک شبه از بین ببرد.


بنابراین اگر به دنبال شروع یک کسب و کار جدید در این پلتفرم هستید و یا نیاز به مشاوره در خصوص پیشرفت خود در افزایش بازدید کنندگان و رونق کسب و کار خود در اینستاگرام می باشید، بهتر است از مشاوره های تخصصی ما در آژانس مدلین به منظور ارائه راهکار هایی برای امنیت اینستاگرام، تبلیغات اینستاگرام و... استفاده نمایید.


معرفی پلتفرم پخش موسیقی اسپاتیفای

معرفی پلتفرم پخش موسیقی اسپاتیفای

گوش دادن به موسیقی یکی از بهترین سرگرمی ها در دنیای امروزی محسوب می شود. با توجه به اینکه به طور روزانه هزاران موسیقی جدید در ژانر های مختلف روانه بازار می شود، نیاز به یک منبع کامل از تمامی موزیک ها چه قدیمی و چه جدید می باشد که بتوان دسترسی کاملی به موسیقی دلخواه خود داشت.

ترفند های افزایش بازدید در اینستاگرام

ترفند های افزایش بازدید در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین پلتفرم ها برای ارائه پیشرفت در کسب و کارها محسوب می شود. امروزه بسیاری از افراد و یا حتی شرکت ها برای بهتر دیده شدن خدمات یا تولیدات خود از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند. چنانچه بتوان با استفاده از راهکارهای اصولی همچون تبلیغات اینستاگرام اقدام به افزایش بازدید مخاطبان در اینستاگرام شد، می توان در مدت زمان کوتاهی شاهد رونق کسب و کار از طریق اینستاگرام بود.

بهبود کسب و کار آنلاین با اتصال واتساپ بیزینس به اینستاگرام

بهبود کسب و کار آنلاین با اتصال واتساپ بیزینس به اینستاگرام

شرکت متا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های حوزه شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد که امروزه کاربران بسیار زیادی از این شبکه ها برای کسب و کار های خود استفاده می کنند. امروزه بسیاری از افراد به منظور نمایش کسب و کار خود، در اینستاگرام فعالیت دارند و با استفاده از این شبکه اجتماعی از طریق روش های گوناگون همچون تبلیغات اینستاگرام