logo

درباره ما

مجموعه آژانس مدلین از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه تیک آبی پلتفرم ها و درج خبرهای جهانی شروعبه کار کرد ، این آژانس تا کنون با انجام بیش از 1500 وریفای اکانت های مختلف در تمام پلتفرم ها توانسته اولین مجموعه در زمینه وریفای در سطح جهانی باشد و بیش از 30 درصد از مشتری های این مجموعه آرتیستها و برند های خارج از کشور می باشند ما توانسته ایم اعتماد بسیاری از مخاطبان را در زمینه وریفای و شهرت جهانی بدست بیاوریم و این باعث افتخار مجموعه جهانی مدلین باشد.

بیشتر ...

ارتباط با ما

  • (021) 22347651
  • info@medellin.ir

5 موسیقی محبوب در پلتفرم اسپاتیفای

یکی از محبوب ترین و معروف ترین پلتفرم های ثبت و پخش موزیک در جهان، پلتفرم اسپاتیفای می باشد. با توجه به کاربران زیاد و محبوبیتی که این پلتفرم نزد کاربران خود دارد و همچنین کسب درآمد با ثبت موزیک در اسپاتیفای، امروزه توجه بسیاری از صاحبان اثر به این پلتفرم جذب شده و به دنبال راهکار هایی برای ثبت موزیک و یا آثار خود در آن هستند. اگر شما هم جز صاحبین آثار موسیقی هستید، با ثبت موزیک خود در این پلتفرم علاوه بر اینکه به ازای هر بار شنیده شدن موسیقی ثبت شده خود می توانید درآمدزایی داشته باشید، می توانید حافظ اثر خود در برابر پخش غیر مجاز آن باشید. علاوه بر این در صورت تولید موسیقی با کیفیت می توانید محبوبیت خود را در کنار در آمد زایی افزایش دهید.


در این مقاله قصد داریم به 5 موسیقی که جایگاه برترین و محبوب ترین موسیقی تا پایان سال 2023 را بر اساس شنیده شدن در این پلتفرم دارند معرفی نماییم. با ما همراه باشید.


شماره پنج: موزیک Starboy از The Weeknd

Abel Tesfaye با نام هنری The Weeknd یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین خواننده های جهان می باشد. این خواننده در سال 1990 در تورنتو کانادا متولد شد و تا امروز موفق به انتشار 5 آلبوم شده است. موسیقی Starboy یکی از محبوب ترین موزیک های این خواننده از آلبومی به همین نام است که ثبت موزیک و انتشار آن برای اولین بار در تمامی پلتفرم ها از جمله اسپاتیفای در سال 2016 انجام شد. تا پایان سال 2023 این موزیک با 3,157,640,619 استریم در پلتفرم اسپاتیفای در رده پنجم محبوب ترین موسیقی های جهان قرار دارد.


شماره چهار: موزیک Sunflower از Post Malone

آستین ریچارد پست با نام هنری Post Malone خواننده اهل کشور آمریکا از دیگر خوانندگان محبوب پلتفرم اسپاتیفای می باشد. آهنگ های زیادی از این خواننده متول 1995 تا به امروز جز موسیقی های محبوب در بسیاری از پلتفرم ها قرار گرفته است. موسیقی Sunflower که ثبت موزیک و انتشار آن در اسپاتیفای برای اولین بار در سال 2018 انجام شد از دیگر موزیک های محبوب در اسپاتفای می باشد که رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است. این موسیقی به عنوان یکی از آهنگ های فیلم اسپایدر من می باشد. از لحظه ثبت موزیک Sunflower تا پایان سال 2023، این موسیقی 3,246,995,229 مرتبه توسط مردم استریم شده است.


شماره سه: موزیک Someone You Loved از Lewis Capaldi

شماره سوم از لیست محبوب ترین آثار که در سال 2019 ثبت موزیک و انتشار آن انجام شد مربوط به Lewis Capaldi خواننده اسکاتلندی زاده شده در سال 1996 می باشد. این خواننده جوان در 17 سالگی یعنی در سال 2010 با انتشار آهنگ های خود و ثبت موزیک در پلتفرم های جهانی به یک پدیده جهانی در دنیای موسیقی بدل شد و تا به امروز به موفقیت های بسیاری در عرصه موسیقی رسیده است. این ترانه تا پایان سال 2023 در حدود 3,310,531,776 بار شنیده شده است.

5 موسیقی محبوب در پلتفرم اسپاتیفای


شماره دو: موزیک Shape of you از Ed Sheeran

Ed Sheeran از جمله خواننده های محبوب و معروف جهانی است که با ثبت موزیک و انتشار Shape of you که در سبک موسیقی های شاد قرار دارد توانست رکورد های بسیاری را جابجا نماید. این خواننده انگلیسی تبار متولد سال 1991 می باشد و اولین آلبوم خود را در سال 2011 روانه بازار کرد. این خواننده اهل انگلیس تا به امروز برنده جوایز و ثبت رکورد های بسیاری شده است و در دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد. ترانه Shape of you تا پایان سال 2023 در حدود 3,839,005,257 مرتبه استریم شده است.


  از دیگر موزیک های محبوب و معروف این خواننده می توان به موسیقی Perfect اشاره کرد که ثبت موزیک و انتشار آن در سال 2019 انجام شد. این آهنگ تا پایان سال 2023 در رتبه 13 برترین و پر بازدید ترین موزیک های اسپاتیفای قرار دارد.


شماره یک: موزیک Blinding Lights از The Weeknd

محبوب ترین ترین و پر بازدید ترین موسیقی جهان در پلتفرم اسپاتیفای تا پایان سال 2023 در اختیار Abel Tesfaye یا همان The Weeknd با موسیقی Blinding Lights قرار دارد. این موسیقی تا اوایل سال 2024 در حدود 4,164,145,871 بار در اسپاتیفای شنیده شده است و طرفداران بسیار زیادی دارد. ثبت موزیک و انتشار Blinding Lights برای اولین بار در سال 2019 انجام شده است و تنها در 4 سال توانسته است این تعداد بار در اسپاتیفای توسط مردم شنیده شود.


درآمد ثبت موزیک از طریق اسپاتیفای

کسب درآمد از طریق ثبت موزیک در پلتفرم هایی همچون اسپاتیفای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر به اعداد و ارقام بالا نگاهی بیندازید می توان گفت چنانچه موسیقی شما دارای محبوبیت بالایی باشد، می توانید به ازای هر استریم و شنیده شدن موسیقی در اسپاتیفای بین0.003  تا 0.005 دلار کسب درآمد نمایید. این بدان معناست که ثبت موزیک در پلتفرم های محبوب جهانی یکی از بهترین و درآمدزا ترین راه از طریق تولید آثار هنری محسوب می شود.


در این مقاله به بررسی 5 موزیک برتر پلتفرم اسپاتیفای پرداختیم. اگر شما هم صاحب اثر هنری و موزیک هستید برای درآمدزایی از طریق ثبت موزیک خود در اسپاتیفای و همچنین مشاوره در خصوص روش های ثبت و پخش موزیک می توانید با همکاران ما در آژانس مدلین در ارتباط باشید.


بهبود کسب و کار آنلاین با اتصال واتساپ بیزینس به اینستاگرام

بهبود کسب و کار آنلاین با اتصال واتساپ بیزینس به اینستاگرام

شرکت متا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های حوزه شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد که امروزه کاربران بسیار زیادی از این شبکه ها برای کسب و کار های خود استفاده می کنند. امروزه بسیاری از افراد به منظور نمایش کسب و کار خود، در اینستاگرام فعالیت دارند و با استفاده از این شبکه اجتماعی از طریق روش های گوناگون همچون تبلیغات اینستاگرام

ترفند های افزایش بازدید در اینستاگرام

ترفند های افزایش بازدید در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین پلتفرم ها برای ارائه پیشرفت در کسب و کارها محسوب می شود. امروزه بسیاری از افراد و یا حتی شرکت ها برای بهتر دیده شدن خدمات یا تولیدات خود از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند. چنانچه بتوان با استفاده از راهکارهای اصولی همچون تبلیغات اینستاگرام اقدام به افزایش بازدید مخاطبان در اینستاگرام شد، می توان در مدت زمان کوتاهی شاهد رونق کسب و کار از طریق اینستاگرام بود.

معرفی بهترین سرویس های ثبت و پخش موسیقی

معرفی بهترین سرویس های ثبت و پخش موسیقی

در گذشته دسترسی به موزیک محدود به وسایل فیزیکی همچون نوار کاست، CD و... بود که نسبت به امروزی روند پخش و انتشار آن ها نیز دردسرهای مختلفی داشت. اما امروزه به لطف پلتفرم های جهانی علاوه بر دسترسی ساده تر، روند ثبت موزیک بسیار آسان تر از گذشته شده است. این نوع پلتفرم ها که دارای محدوده جغرافیایی خاصی نیست به سرویس های استریم موزیک معروف هستند.